REKLAMA

AKTUALIZACJA:

Około godziny 15 policja została zawiadomiona o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym na drodze DK-91 przy ulicy Toruńskiej we Włocławku. Policjanci wstępnie ustalili na miejscu, że 65-letni kierujący skodą jadąc ulicą Toruńska wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił  pierwszeństwa przejazdu 45-letniemu motocykliście. W wyniku uderzenia w bok skody kierujący motocyklem został zabrany do szpitala. Teraz prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego, które wyjaśni wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policja przestrzega przed zachowaniami, które mogą zdekoncentrować kierujących na drodze. W niektórych przypadkach wystarczy chwila nieuwagi i dochodzi do zdarzenia drogowego. Pamiętajmy, że każda chwila nieuwagi podczas prowadzenia pojazdu może kosztować nas zdrowie lub życie. Ostrzegamy przed zbytnim pośpiechem „za kółkiem”. Będąc uczestnikiem ruchu drogowego należy respektować obowiązujące przepisy, a także dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze.

Dziś około godziny 15:00 na ul. Toruńskiej (na wysokości Guliwera) doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki Skoda.

Jak wynika z relacji świadków, kierowca samochodu osobowego jadący od strony Włocławka podczas skręcania w lewo (w stronę wieżowca znajdującego się przy ul. Toruńskiej) nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który jechał od strony Torunia w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. W skutek kolizji 46-letni motocyklista trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku. Więcej informacji podamy wkrótce po kontakcie z rzecznikiem KMP.

no images were found

Fot. Nadesłane